Ікролюб
Кошик (0)

Популярні товари

Ікра Горбуші

Червона ікра горбуші - це найпоширеніший вид червоної ікри, її смак можна з упевненістю назвати самим традиційним. Має м'яку, універсальним смаком і подобається всім любителям червоної ікри. Колір червоної ікри горбуші яскраво-червоний. Розмір ікринок середній, від 3 до 5 мм.

Ікра Кети

Червона ікра кети по праву вважається Царської ікрою, завдяки своєму м'якому, ніжно-вершковому смаку і великому розміром ікринок. Саме тому Царська кетова ікра є кращою прикрасою будь-якого святкового столу. Колір червоної ікри кети оранжево-червоний. Розмір ікринок середній, від 4 до 6 мм.

Ікра кіжуча

Ікра кіжуча - це єдина ікра, яка в прямому сенсі є червоною. Іншою відмінною рисою ікри кижуча вважається більш пікантний смак, для якого характерна наявність легкої гіркуватості. Розмір зерен приблизно такий же, як і у горбуші. Завдяки цікавому смаку ікра кижуча користується стабільною популярністю на європейському ринку. За вмістом вітамінів і корисних мікроелементів ікра кижуча залишається на першому місці. Кижуч - це лосось, популяція якого набагато менша за чисельність горбуші, тому і ціна трохи вища

Магазин

Ікра кижуча 0,5 кг
Цена:
500.00 грн
Описание

Ікра кижуча відрізняється більш насиченим яскраво-червоним кольором, ніж ікра горбуші або кети. Це єдина ікра, яка в прямому сенсі є червоною. Іншою відмінною рисою ікри кижуча вважається більш пікантний смак, для якого характерна наявність легкої гіркуватості. Розмір зерен приблизно такий же, як і у горбуші. Завдяки цікавому смаку ікра кижуча користується стабільною популярністю на європейському ринку. За вмістом вітамінів і корисних мікроелементів ікра кижуча залишається на першому місці. Кижуч - це лосось, популяція якого набагато менша за чисельність горбуші, тому і ціна трохи вища

Про нас

 

Наша компанія займається постачанням, переробкою і продажем червоної лососевої ікри з 2016 року. Бездоганна репутація, правильна політика і висока якість товару і обслуговування, виділяє нас з ряду інших подібних компаній. Наша мета - довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Завдяки нашим постійним партнерам ми досягли сьогоднішнього рівня і прагнемо його розвивати в майбутньому!

Ми раді запропонувати Вам свіжу червону ікру високої якості прямо з заводу! Налагоджені поставки червоної ікри, дозволяють нам продавати, тільки свіжий продукт. Використовується тільки найкраща сировина, передові технології обробки та традиційні рецептури. Саме тому наша продукція не тільки має приголомшливі смаковими якостями, але і зберігає всі корисні властивості.

Всі знають, що ікра, завдяки високому вмісту в ній білків, продукт швидкопсувний. Ми використовуємо найсучасніші технології зберігання та фасування продукції. Червона ікра від нашої компанії доставляється на наш склад в спеціально підготовлених контейнерах, загорнута просоченої тузлуком пергаментним папером. У такому вигляді вона поставляється в сертифікований ікорний цех для подальшого зберігання та фасування. Скляні банки, в які фасується ікра - це зручний варіант упаковки, що дозволяє істотно знизити собівартість кінцевого продукту.Тому в нашому інтернет-магазині найкраща ціна на червону ікру. Ікру в скляній банці можна зберігати до 60 днів, а у відкритому вигляді рекомендовано вжити протягом тижня.

 

gallery/42298125_245449146138032_4723466077063872512_o

При замовленні будь-якої ікри від 1 кг, послуги доставки сплачуємо ми.

Контакти

Зв'язатись з нами можна за формою нижче або за телефоном

+38 (099) 649-71-36
Ім'я  
Телефон  
Повідомлення